System cerascreen

cerascreen® oferuje diagnozę zdrowia, porady i opiekę z jednego źródła. A wszystko to łatwo, wygodnie i szybko z zaciszu własnego domu. Dzięki prostemu testowi powrotu krwi, który może być przeprowadzony przez zwykłą osobę bez specjalnej pomocy, dokładny wynik według standardu złota jest określany przez nasze laboratorium na podstawie zaledwie kilku kropli krwi. Wykorzystując dane z dodatkowego kwestionariusza w połączeniu z doświadczeniami zebranymi z tysięcy testów przeprowadzonych w ciągu ostatnich 10 lat, cerascreen & reg; sporządza raport z wyników, który jest indywidualnie dostosowywany do każdego klienta, wyjaśnia wyniki w zrozumiały sposób i dostarcza ważnych informacji oraz spersonalizowanych zaleceń poprawić swoje zdrowie.
Po raporcie wyników, cerascreen & reg; oferuje produkty i usługi uzupełniające. W ten sposób można przeprowadzić dodatkowe testy, zorganizować konsultację z naszym ekotrofologiem (specjalistą ds. Żywienia) lub zamówić odpowiednie kapsułki witaminowe i suplementy diety w naszym sklepie. Wszystkie usługi mogą być wykorzystywane z komputera lub telefonu. W przeciwieństwie do innych usług zdrowotnych, nie musisz umawiać się na żadne spotkania, nie musisz też znosić żadnych czasów oczekiwania lub podróżować tam iz powrotem. To oszczędza czas i pieniądze.Nasze laboratorium

Koncepcja cerascreen jest oparta na długoletnich doświadczeniach w diagnostyce ludzi przy użyciu DST oraz wiedzy, wraz z poradnictwem, które oferuje nasz doświadczony personel ekspertów w różnych dziedzinach dotyczących zdrowia.

Certyfikaty:

  • EN ISO 13485
  • ISO 9001
  • test międzylaboratoryjny

Nasza usługa

cerascreen®oferuje diagnostykę laboratorium medycznego, która jest łatwa do wykonania w domu. Nasze badania posiadają szczegółowy, lecz łatwy w zrozumiemiu wynik. Raport wyników jest spersonalizowany dla każdego klienta indywidualnego i posiada szczegółowe przedstawienie wyników testu z przeprowadzonej analizy krwi oraz zawiera wskazówki dotyczące diety i suplementacji. Oferujemy różne opcje płatności, aby zakup był jak najłatwiejszy. Prosimy o pozostawienie opinii, co pomoże nam w ciągłym udoskonalaniu naszych usług. Oprócz naszych produktów udostępniamy portal dotyczący zdrowia, gdzie można znaleźć informacje o naszych produktach, żywienu oraz diagnostyce.